Jan Weissenbruch (1822-1880)
Boten op kalm water / A tranquil day on the river
gesigneerd en gedateerd 'J Weissenbruch F 48.' (rechtsonder)
aquarel op papier, 20,5x29,5 cm
Herkomst: -Collectie familie Weissenbruch; via nalatenschap in de collectie van de huidige eigenaar.
Conditie: Papier verkleurd. Aan de randen met niet-zuurvrije tape in passe-partout geplakt.