LOT 562
paneel, 27 x 36, Weidelandschap met koeien, gesigneerd r.o. - herkomst: Kunsthandel A.H. Bies, Eindhoven 1995 -
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum