Jan Zoetelief Tromp (1872-1947) , Huisje en figuren met een ezelwagenbij huisje 'De Meelzak' in Katwijk
Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)
Huisje en figuren met een ezelwagenbij huisje 'De Meelzak' in Katwijk
gesigneerd 'J. Zoetelief Tromp' (linksonder)
aquarel op papier, 13,5x18,5 cm (met lijst: 37x43 cm)
Conditie: papier vergeeld, verder goed
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
29 Apr 2024
Netherlands, Hague