Jan Zoetelief Tromp (1872-1947), Moeder met twee kinderen en hond in de duinen
Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)
Moeder met twee kinderen en hond in de duinen
gesigneerd 'J. Zoetelief Tromp' (linksonder)
aquarel op papier, 13x18 cm (met lijst: 37x43 cm)
Conditie: papier vergeeld, foxing, verder goed
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
29 Apr 2024
Netherlands, Hague