Jan Zoetelief Tromp (1872-1947), Moeder met twee kinderen en hond in de duinen

Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)

Moeder met twee kinderen en hond in de duinen

gesigneerd 'J. Zoetelief Tromp' (linksonder)

aquarel op papier, 13x18 cm (met lijst: 37x43 cm)

Conditie: papier vergeeld, foxing, verder goed

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

29 Apr 2024
Netherlands, Hague