LOT 64
Jan de Goederen (1886-1945)
Jan de Goederen (1886-1945)
‘Duinlandschap met zandweg’, gesigneerd ‘J. de Goederen’ r.o.Olieverf op doek, 50 x 100 cmJan de Goederen (1886-1945)
Afmetingen: Olieverf op doek, 50 x 100 cm
Kunstenaar: Jan de Goederen (1886-1945)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Jan de Goederen (1886-1945)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam