LOT 64

Jan de Goederen (1886-1945)

Jan de Goederen (1886-1945)

‘Duinlandschap met zandweg’, gesigneerd ‘J. de Goederen’ r.o.Olieverf op doek, 50 x 100 cmJan de Goederen (1886-1945)

Afmetingen: Olieverf op doek, 50 x 100 cm

Kunstenaar: Jan de Goederen (1886-1945)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

Jan de Goederen (1886-1945)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam