LOT 128
Jan de Jong (20ste eeuw)
Jan de Jong (20ste eeuw)
‘De vaart’, gesigneerd ‘J. de Jong’ en gedateerd ‘32’Olieverf op doek, 40 x 50,5 cmJan de Jong (20ste eeuw)1932
Jaar: 1932
Afmetingen: Olieverf op doek, 40 x 50,5 cm
Kunstenaar: Jan de Jong (20ste eeuw)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Jan de Jong (20ste eeuw)
Jaar: 1932
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam