LOT 96
Jan de Jonge
Zicht op kasteel, gesigneerd 'Jan de Jonge' l.o. Olieverf op paneel, 31,5 x 23 cm.
Afmeting: Olieverf op paneel, 31,5 x 23 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam