LOT 601
Jan te Wierik (1954-2002), Zonder titel
Painter / Artist / School
Jan te Wierik (1954-2002)
Technique / Size
olieverf op doek, 100x140 cm (116x156 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Jan te Wierik 97' (linksonder)
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Jan te Wierik (1954-2002)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague