Jan van Heel (1898-1990), Tafeltje
Painter / Artist / School
Jan van Heel (1898-1990)
Technique / Size
gouache op papier, 49,5x32,5 cm
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'janvheel 76' (middenboven)
Extra Text
Conditie: papier licht gegolfd (door de techniek) bij inspectie van dichtbij enkele krasjes in de verflaag.
Painter / Artist / School
Jan van Heel (1898-1990)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text