LOT 587

Jan van Heel (1898-1990), Tafeltje

Painter / Artist / School

Jan van Heel (1898-1990)

Technique / Size

gouache op papier, 49,5x32,5 cm

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'janvheel 76' (middenboven)

Extra Text

Conditie: papier licht gegolfd (door de techniek) bij inspectie van dichtbij enkele krasjes in de verflaag.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Jan van Heel (1898-1990)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

29 Mar 2023
Netherlands, Hague