Jan van Heel (1898-1990), Twee clowns
Painter / Artist / School
Jan van Heel (1898-1990)
Technique / Size
olieverf op doek, 100x70 cm (125x95 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd 'janvheel' (middenonder); nogmaals gesigneerd, getiteld en 1938 (op het spieraam)
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: - Galerie de Krijtkring, Hoorn.-Veiling, Venduehuis Den Haag, 16 oktober 2019, lot 132. Literatuur: Ch. Wentinck, 'Jan van Heel', Hoorn 1993, afgebeeld op p. 43.
Painter / Artist / School
Jan van Heel (1898-1990)
Technique / Size
Signature / Dating
Origin / Exhibition / Lite