LOT 592

Jan van Heel (1898-1990), Twee clowns

Painter / Artist / School

Jan van Heel (1898-1990)

Technique / Size

olieverf op doek, 100x70 cm (125x95 cm incl. lijst)

Signature / Dating

gesigneerd 'janvheel' (middenonder); nogmaals gesigneerd, getiteld en 1938 (op het spieraam)

Origin / Exhibition / Lite

Herkomst: - Galerie de Krijtkring, Hoorn.-Veiling, Venduehuis Den Haag, 16 oktober 2019, lot 132. Literatuur: Ch. Wentinck, 'Jan van Heel', Hoorn 1993, afgebeeld op p. 43.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Jan van Heel (1898-1990)

Technique / Size

Signature / Dating

Origin / Exhibition / Lite

29 Mar 2023
Netherlands, Hague