LOT 23
Jan van den Brink (1895-1966)
Jan van den Brink (1895-1966), 'Boereninterieur met moeder en kind', gesigneerd 'J. Brink' r.o.
Afmeting: Olieverf op paneel, 40 x 59 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam