Janos Bittenbinder (1946), Venus
Painter / Artist / School
Janos Bittenbinder (1946)
Technique / Size
olieverf op doek, zonder lijst, 165x125 cm
Signature / Dating
gesigneerd 'Janos' (linksonder) nogmaals gesigneerd en getiteld en gedateerd 'Janos "VENUS" 2000-2001' (op het spieraam)
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite
Provenance: Aangekocht in 2002 bij Artterre, Eefde.
Painter / Artist / School
Janos Bittenbinder (1946)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite