LOT 573

Janos Bittenbinder (1946), Venus

Painter / Artist / School

Janos Bittenbinder (1946)

Technique / Size

olieverf op doek, zonder lijst, 165x125 cm

Signature / Dating

gesigneerd 'Janos' (linksonder) nogmaals gesigneerd en getiteld en gedateerd 'Janos "VENUS" 2000-2001' (op het spieraam)

Extra Text

Conditie: goed.

Origin / Exhibition / Lite

Provenance: Aangekocht in 2002 bij Artterre, Eefde.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Janos Bittenbinder (1946)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Conditie: goed.

Origin / Exhibition / Lite

29 Mar 2023
Netherlands, Hague