LOT 5153
Janus Nuiten (1929-2014), liggend naakt, gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd 2005, 28,5 x 38,5 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht