LOT 3060
Japanse gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van olifant aangevallen door tijgers, rustend op gestoken houten basement, gesigneerd met zegelmerk, Meiji-periode, circa 1890, h. 25, br. 34 cm
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum