LOT 572
Javier Arizabalo Garcia (1965), Staand naakt
Painter / Artist / School
Javier Arizabalo Garcia (1965)
Technique / Size
olieverf op doek, zonder lijst, 195x97 cm
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Javier Arizabalo'08' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague