LOT 120
Jean Alexandre Chappuis (19e eeuw), Opladen van het hooi
Opladen van het hooi
Painter / Artist / School
Jean Alexandre Chappuis (19e eeuw)
Technique / Size
olieverf op paneel, 40x50 cm (met lijst: 54,5x64,5 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'J. A. Chappuis/1885' (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Opladen van het hooi
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague