LOT 10073
Jean Barodin (20ste eeuw) , Chez Ninette, Paris
Jean Barodin (20ste eeuw)
Chez Ninette, Paris
gesigneerd en geannoteerd (linksonder)
olieverf op doek, 68x73 cm (met lijst: 86x91 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Jean Barodin (20ste eeuw)
Chez Ninette, Paris
25 Mar 2024
Netherlands, Hague