LOT 503
Jean Bazaine (1904-2001) (2x)
Zonder titel (1968/1984) beide in potlood gesigneerd en gedateerd resp. '68 en '84, 2 kleurenlitho's, genummerd reps. 37/75 en 47/75, 53x36 en 50x75 cm (beide ingelijst, een zonder glas).
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag