Jean Brusselmans (1884-1953)
Paysage brabançon, 1934.
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à gauche.
Olieverf op doek.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
97 x 88 cm
Bibliographie / Bibliografie :
Robert-L. Delevoy, Jean Brusselmans, Catalogue raisonné,
Laconti, Bruxelles, 1972, n°371 p. 361.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
Paysage brabançon, 1934.
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
97 x 88 cm
Provenance / Herkomst :