LOT 5416246
Jean Harder. Maler med palette ved skovvej.
Jean Harder, ca. 1900. Olie på olade. Selvportræt?/ Maler med palette ved skovvej. Sign. på bagsiden. 25 x 19 cm, (32 x 25,5).
05 Sep 2019
Denmark, Esbjerg
05 Sep 2019
Denmark, Esbjerg