Jean-Michel FOLON (1934-2005)
Description:
Jean-Michel FOLON (1934-2005)
Pluie d'étoiles, pour "comme chez SOI". (1999)
Lithography, signed and titled.
Pluie d'étoiles, voor "comme chez SOI". (1999).
Lithografie, getekend en getiteld.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen
Opbrengst 100% voor het project Dimensions: 71.5 x 48.5 cm
Description:
Jean-Michel FOLON (1934-2005)