LOT 10024
Jean-Paul Vroom (1922-2006), Frankenstein
Jean-Paul Vroom (1922-2006)
Frankenstein
gesigneerd en gedateerd 'Jean-Paul IV-39' (middenonder)
olieverf op doek, zonder lijst, 39x60 cm
Conditie: matig; verfverlies, doordrukking van het spieraam, vernis vergeeld, scheuren
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Jean-Paul Vroom (1922-2006)
Frankenstein
25 Mar 2024
Netherlands, Hague