LOT 10024

Jean-Paul Vroom (1922-2006), Frankenstein

Jean-Paul Vroom (1922-2006)

Frankenstein

gesigneerd en gedateerd 'Jean-Paul IV-39' (middenonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 39x60 cm

Conditie: matig; verfverlies, doordrukking van het spieraam, vernis vergeeld, scheuren

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Jean-Paul Vroom (1922-2006)

Frankenstein

25 Mar 2024
Netherlands, Hague