LOT 12
Jean Vanden Eeckhoudt (1875-1946)
Cerisier en fleurs
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan
Gesigneerd.
42 x 47 cm
Bibliographie/Bibliografie:
Johanna Ruyts-Van Rillaer, Jean Vanden Eeckhoudt 1875-1946, Lannoo, 1990, ill. p. 50.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
Cerisier en fleurs
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan
Gesigneerd.
42 x 47 cm
Bibliographie/Bibliografie:
Provenance/Herkomst:
27 May 2019