LOT 513

Jef Diederen (1920-2009) , Zonder titel

Painter / Artist / School

Jef Diederen (1920-2009)

Technique / Size

pastel 83x113 (incl. lijst) 70x100 cm

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'Diederen '62' (rechtsonder)

Extra Text

Conditie: goed, papier licht gebobbeld en door ouderdom licht vergeeld.

Origin / Exhibition / Lite

Herkomst: Aangekocht bij SBK Haarlem.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Jef Diederen (1920-2009)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Origin / Exhibition / Lite

29 Mar 2023
Netherlands, Hague