Jef Diederen (1920-2009) , Zonder titel
Painter / Artist / School
Jef Diederen (1920-2009)
Technique / Size
pastel 83x113 (incl. lijst) 70x100 cm
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Diederen '62' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: goed, papier licht gebobbeld en door ouderdom licht vergeeld.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Aangekocht bij SBK Haarlem.
Painter / Artist / School
Jef Diederen (1920-2009)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite