LOT 117

Jef Nys biografieën. Lot van 5 gekartonneerde en genummerde albums: De Grote Weldoener, De Reus van Bengalen, Het schone

Description EN
'Jef Nys biografieën'. Lot of 5 hard cover and numbered albums: 'De Grote Weldoener', 'De Reus van Bengalen', 'Het schone avontuur van een bakkersjongen', 'De Stoutmoedige Voortrekker', 'De Trek naar China'. Spirit publisher, Temse. Excellent condition (as new), all copies signed by Jef Nys.

Beschrijving NL
Jef Nys biografieën. Lot van 5 gekartonneerde en genummerde albums: De Grote Weldoener, De Reus van Bengalen, Het schone avontuur van een bakkersjongen, De Stoutmoedige Voortrekker, De Trek naar China. Uitgeverij Spirit Temse. Nieuwstaat, alle exemplaren zijn gesigneerd door Jef Nys.

Description FR
Biographies de Jef Nys. Lot de 5 albums numérotés: 'De Grote Weldoener', 'De Reus van Bengalen', 'Het schone avontuur van een bakkersjongen', 'De Stoutmoedige Voortrekker', 'De Trek naar China'. Editeur Spirit Temse. Nouvel état, tous les exemplaires sont signés par Jef Nys.

05 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

05 Dec 2021
Belgium, Antwerp