Jim Dine (1935), Shoe
Painter / Artist / School
Jim Dine (1935)
Technique / Size
aquatint in groen op Japans papier, afbeelding 51x66 cm, bladmaat 61x74 cm
Signature / Dating
gesigneerd en genummerd in potlood 'Jim Dine 16/30' (linksonder) en gedateerd 1973 (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: het vel is volledig opgeplakt op dikker papier, de randen zijn duidelijk gebruind en vlekkerig, enkele bruine vlekken ook op andere plekken (zie foto's).
Painter / Artist / School
Jim Dine (1935)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text