LOT 541

Jim Dine (1935), Shoe

Painter / Artist / School

Jim Dine (1935)

Technique / Size

aquatint in groen op Japans papier, afbeelding 51x66 cm, bladmaat 61x74 cm

Signature / Dating

gesigneerd en genummerd in potlood 'Jim Dine 16/30' (linksonder) en gedateerd 1973 (rechtsonder)

Extra Text

Conditie: het vel is volledig opgeplakt op dikker papier, de randen zijn duidelijk gebruind en vlekkerig, enkele bruine vlekken ook op andere plekken (zie foto's).

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Jim Dine (1935)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

29 Mar 2023
Netherlands, Hague