LOT 144
Jo Delahaut (1911-1992)
Sans titre, 1973
Collage sur papier. Monogrammé et daté en bas à droite.
Collage op papier. Rechts onderaan gemonogrammeerd en gedateerd. 14,5 x 11 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée
Privé collectie
27 May 2019
Sans titre, 1973
Provenance/Herkomst:
Collection privée
Privé collectie
27 May 2019