LOT 146
Jo Delahaut (1911-1992)
Sans titre, 1972
Collage sur papier. Monogrammé et daté en bas à droite.
Collage op papier. Rechts onderaan gemonogrammeerd en gedateerd.
8 x 8,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée
Privé collectie
27 May 2019
Sans titre, 1972
8 x 8,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée
Privé collectie
27 May 2019