LOT 147
Jo Delahaut (1911-1992)
Sans titre, 1970
Collage sur papier. Monogrammé et daté en bas à droite.
Collage op papier. Rechts onderaan gemonogrammeerd en gedateerd.
14,4 x 9,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée
Privé collectie
27 May 2019
Sans titre, 1970
14,4 x 9,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée
Privé collectie
27 May 2019