LOT 65

Jo Delahaut (1911-1992)

Clostra, 1950.
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Contresignée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
100 x 80 cm
Exposition / Tentoonstelling : 1989-1990 : Jo Delahaut, retrospective, PMMK, Oostende
Provenance / Herkomst :
International Art Gallery, Lasne
Collection Privée / Privé collectie.

15 Jun 2021
Belgium, Brussels

Clostra, 1950.
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
100 x 80 cm
Provenance / Herkomst :

15 Jun 2021
Belgium, Brussels