LOT 5129
Jo de Recht-de Graaff (1919-1988), stilleven met vis en wijn, olieverf op doek, gesigneerd, 50 x 60 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht