Joe Stefanelli (1921-2017), Zonder titel (3)
Painter / Artist / School
Joe Stefanelli (1921-2017)
Technique / Size
waterverf op papier (3x), dagmaat ca. 34x33 cm, (elk werk 62,5x52,5 cm incl. lijst)
Signature / Dating
alle gesigneerd en één werk gedateerd 1991
Extra Text
Conditie: alle drie werken zijn zuurvrij ingelijst, papier door de techniek gebobbeld en bij twee van de werken enigszins vergeeld.
Painter / Artist / School
Joe Stefanelli (1921-2017)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text