LOT 539

Joe Stefanelli (1921-2017), Zonder titel (3)

Painter / Artist / School

Joe Stefanelli (1921-2017)

Technique / Size

waterverf op papier (3x), dagmaat ca. 34x33 cm, (elk werk 62,5x52,5 cm incl. lijst)

Signature / Dating

alle gesigneerd en één werk gedateerd 1991

Extra Text

Conditie: alle drie werken zijn zuurvrij ingelijst, papier door de techniek gebobbeld en bij twee van de werken enigszins vergeeld.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Joe Stefanelli (1921-2017)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

29 Mar 2023
Netherlands, Hague