Joe Tilson (1928 - 2023), Mask of Okeanos uit de series 'Masks' (Maskers) , 1984

Joe Tilson (1928 - 2023)

Mask of Okeanos uit de series 'Masks' (Maskers) , 1984

gesigneerd en gedateerd in potlood 'Tilson 1984' (rechtsonder) en genummerd 10/40 (linksonder)

kleurendruk (houtsnede en ets met carborundum), 114x102 cm (119x108 cm incl. lijst)

Uitgegeven door Waddington Graphics, London en Studio 107, Wiltshire.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Joe Tilson (1928 - 2023)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague