Joe Tilson (1928 - 2023), Mask of Okeanos uit de series 'Masks' (Maskers) , 1984
Joe Tilson (1928 - 2023)
Mask of Okeanos uit de series 'Masks' (Maskers) , 1984
gesigneerd en gedateerd in potlood 'Tilson 1984' (rechtsonder) en genummerd 10/40 (linksonder)
kleurendruk (houtsnede en ets met carborundum), 114x102 cm (119x108 cm incl. lijst)
Uitgegeven door Waddington Graphics, London en Studio 107, Wiltshire.
Joe Tilson (1928 - 2023)