LOT 555
Joe Tilson (1928)
'Moon Signatures' , rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd 1975, houtsnede, zeefdruk en gemengde techniek op papier, genummerd, 6/50, 91x61 cm.
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag