LOT 556
Joe Tilson (1928)
'Alcheringa 2 - Air' linksboven in potlood gesigneerd en gedateerd 1970, zeefdruk en gemengde techniek op papier, genummerd 44/70, 95x68 cm.
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag