LOT 10043
Joh Elsinga (1893-1969), Boer aan het werk aan de waterkant
Joh Elsinga (1893-1969)
Boer aan het werk aan de waterkant
gesigneerd en gedateerd 'Joh 1938/Elsinga.' (rechtsonder)
olieverf op doek, 46x56 cm (met lijst: 57x67 cm)
Conditie: vernis vergeeld, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Joh Elsinga (1893-1969)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague