LOT 44
Johan Cornelis van Hulsteijn (1860-1894)
Johan Cornelis van Hulsteijn (1860-1894), Landschap met huisje aan het water', gesigneerd 'JC van Hulsteijn' en onduidelijk gedateerd r.o.
Afmeting: olieverf op paneel, 27 x 38 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam