LOT 1167
nieuwe haven te Rotterdam 'Autumn' gesigneerd en gedateerd 1919 l.o., olieverf op doek, 34,5 x 46,5 cm
13 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
13 Dec 2022
Netherlands, Hilversum