LOT 27
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
Portret van Nora, dochter van de kunstenaar
rechtsboven get. en gedateerd 'J.H. van Mastenbroek 1908'; tevens in dorso get., gedateerd en getiteld 'Nora JH van Mastenbroek 1908'
olieverf op doek, 70x51 cm
Herkomst: -Veiling, Christie's, Amsterdam, 26 April 2006, lot 101.
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
olieverf op doek, 70x51 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague