Johan Hendrik van Mastenbroek - Laatste x aangeboden - De veerpont - wintergezicht
Artist: Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
Type: Painting
Technique: Oil paint on Canvas
Year: 1928
Dimensions: 70 cm x 50 cm (unframed)
Frame: 90 cm x 70 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: excellent
Framed: framed
Johan Hendrik van Mastenbroek 1875-1945Overtocht in de winter Nabil Rotterdam Een zeer groot winter gezicht Olieverf op doekGesigneerd voluit - verso etiket met betiteling en gedateerd Afhalen of laten afleveren is een must dit in overleg - wordt niet verstuurd met DHL of andere verzenders
Type: Painting
Year: 1928
Frame: 90 cm x 70 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: excellent
Framed: framed