LOT 10062
Johan Hermsen (1949), 'De melkweg'
Johan Hermsen (1949)
'De melkweg'
gesigneerd en gedateerd (rechtsonder); getiteld (op een label op de achterzijde)
olieverf op board, 40x50 cm (met lijst: 50x60 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Johan Hermsen (1949)
'De melkweg'
25 Mar 2024
Netherlands, Hague