LOT 31
Johan Meijer (1885-1970), Winterzon
Painter / Artist / School
Johan Meijer (1885-1970)
Technique / Size
olieverf op doek, 44x84 cm (met lijst: 57x97 cm)
Signature / Dating
gesigneerd ‘Johan Meijer.’ (linksonder)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Johan Meijer (1885-1970)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague