LOT 553
Johan van den Berg (1939-2019), 12 werken uit de reeks 'Red and Black'
Painter / Artist / School
Johan van den Berg (1939-2019)
Technique / Size
acryl en vernis op MDF board, 30,7x30,7 cm (34x34 cm incl. lijst)
Signature / Dating
alle gesigneerd en gedateerd 'JohanvandenBerg 2012' (verso)
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague