LOT 554

Johan van den Berg (1939-2019), 8 werken uit de reeks 'Red and Black'

Painter / Artist / School

Johan van den Berg (1939-2019)

Technique / Size

acryl en vernis op MDF board (8x), 30,7x30,7 cm (34x34 cm incl. lijst)

Signature / Dating

alle gesigneerd en gedateerd 'JohanvandenBerg 2012' (verso)

Extra Text

Conditie: goed.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Conditie: goed.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague