LOT 551
Johan van den Berg (1939-2019) , 'Landschappelijk', 'Voorzomeravond aan zee' 'Sneeuwrand', 'Landschap in nevel' en vijf soortgelijke voorstellingen (9x)
Painter / Artist / School
Johan van den Berg (1939-2019)
Technique / Size
acryl en vernis op MDF-board, elk ca. 30,5x30,5 cm (incl. lijst ca. 34x33,5 cm)
Signature / Dating
alle gesigneerd 'Johanvandenberg' sommige gedateerd 2010-2013' (verso)
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague