LOT 5420392
Johannes Andersen spisebord af teak med tilhørende plader (3)
Johannes Andersen spisebord af teak med to tilhørende plader. H. 71 cm. B. 172 cm. D. 90. Tillægsplader á 35 cm. Står på tilspidsede ben. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker samt fugtring på plade. (3)
22 Sep 2019
Denmark, Copenhagen
22 Sep 2019
Denmark, Copenhagen