Sold
Lot 1058

Interieur met 17e eeuwse figuren en doorkijk, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 112 x 89 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info