LOT 6047
General Art and Antique Sale
Johannes Bosboom (1817-1891)
Studietekening voor een kerkinterieur
inkttekening, ongesigneerd, niet ingelijst, 37 x 48 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[map]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam
[map]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam