Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)

Gezicht op de Amstel met de Magere Brug. litt.: Laanstra, cat. nr. O/83-1

doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm.

Herkomst: verkregen direct van de kunstenaar door familie van de huidige eigenaar

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam