LOT 6450
General Art and Antique Sale
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)
Gezicht op de Amstel met de Magere Brug. litt.: Laanstra, cat. nr. O/83-1
doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm.
Herkomst: verkregen direct van de kunstenaar door familie van de huidige eigenaar
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam