LOT 6500
General Art and Antique Sale
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)
Dunne Bierkade, Den Haag
paneel, gesign. r.o., 49 x 36 cm.
Herkomst: Kunsthandel Pieter A. Scheen, Den Haag
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
Dunne Bierkade, Den Haag
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam